محصولات لبنی

محصولات لبنی

دسته بندی : طرح های توجیهی و کارآفرینی

فرمت فایل : doc

حجم فایل : 173 کیلو بایت

تعداد صفحات : 22

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

محصولات لبنی

برای راه اندازی یک خط تولید موفق باید از همان ابتدا یک برنامه ریزی موفقیت آمیز داشت.

با به کار گیری متخصصان تغذیه و افراد مجرب در علوم مدیریتی می توان با دیگر کارخانه های فعال در بازار رقابت نمود.

تولد مناسب می تواند محصول شما را نزد مردم محبوب کند.از این رو همیشه یک خط تولید موفق لبنیات به فکر تحویل مناسبی از محصولات لبنی به مردم است.

البته در راه اندازی یک خط تولید برای یک کار آفرین همیشه خطراتی وجود دارد که اینجا دولت می تواند با پشتیبانی کردن از کارخانه های کار آفرینان باعث دلگرمی به آنها شود.

یکی از مشکلات در حال حاضر بحث مربوط به یارانه ها می باشد.که در زیر یکی از این اخبارها مرتضی مقداری عضو هیات مدیره اتحادیه لبنی ایران با بیان مطلب فوق اظهار کرد آمده است:

افزایش قیمت مواد اولیه تولید محصولات لبنی موجب فشار اقتصادی و ورشکستگی برخی از واحدهای تولیدی شده است. افزایش قیمت مواد اولیه تولید محصولات لبنی همچون جو، کنجاله و دستمزد کارگران موجب فشار اقتصادی به واحدهای تولیدی مواد لبنی شده است. بررسی قیمت اولیه مواد لبنی نشان می دهد هزینه های تولید در این بخش نسبت به سال گذشته 55 درصد افزایش یافته است و این در حالی است که دولت بدون پرداخت یارانه قیمت محصول نهایی را فقط 7 درصد رشد داده است.

در حال حاضر کارخانه ها شیر یارانه یی را کیلویی 190 تومان به مغازه دار و 200 تومان به دست مصرف کننده می رسانند و دولت نیز در هر کیلو 195 تومان به کارخانه ها یارانه می دهد که در مجموع 385 تومان شده و حتی کفاف خرید شیرخام به قیمت 400 تومان را نمی دهد. وی ادامه داد؛ این در حالی است که باید هزینه های تولید اعم از دستمزد کارگران و هزینه انرژی را نیز به قیمت 400 تومان خرید شیر خام اضافه کرد که با احتساب آنها قیمت تمام شده فرآوری هر کیلو شیر یارانه یی حدود 500 تومان می شود.
مقداری خاطرنشان کرد؛ واحدهای تولیدی این مشکلات را به مسوولان منعکس کرده اند، اما آنها می گویند اگر نمی توانید تولید نکنید، ولی مگر می شود یک کارخانه با 100 کارگر را تعطیل کرد؟ عضو هیات مدیره شرکت تعاونی لبنی خراسان ادامه داد؛ به رغم پیگیری های ما هیچ کس پاسخگو نیست و در این شرایط کارخانه های تولیدکننده لبنیات یکی پس از دیگری تعطیل خواهند شد.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *